Motívy a vzory tetovania

Čo by takéto tetovanie malo vyjadrovať? Na túto otázku môžete ísť z dvoch pohľadov. Buď budete chcieť, aby tetovanie zvýraznilo vaše dôležité črty a vlastnosti alebo

budete naopak chcieť, aby tetovanie zakrylo vaše nedostatky a snažilo sa svetu klamať. Napríklad taká labuť na ramene svalovca môže znamenať, že aj keď vyzerá na prvý pohľad nebezpečne, vo vnútri je nevinný a má len samé dobré úmysly. Naopak drak na bruchu štíhleho a vysokého človeka znamená, hoci nevyzerám ako Arnold Schwarzenegger, tak dokážem konať a nikoho sa nebojím.

Samotné tetovanie ani nič vyjadrovať nemusí a môže byť jednoduchým talizmanom pre šťastie. Tento talizman má veľké množstvo výhod. Napríklad oproti kamienku tetovanie nikdy nestratíte, nikdy si ho nezabudnete vziať a nikto vám ho nikdy neukradne. Ide o profesionálny talizman, o ktorý sa nemusíte starať a ktorý je stále s vami.

Katalóg tetovania - motívy a vzory

Pripravili sme pre vás katalóg plný krásnych obrázkov a ornamentov, ktoré si môžete nechať tetovať. Nejde o žiadnu krádež. Možno budete sami prekvapení, koľko je krásnych ornamentov, ktoré nič neznamenajú, ale dávajú nejaký zmysel a niečo prezrádzajú. Keď si necháte tetovať káčera Donalda, dobre, možno sa ľudia zasmejú, ale nič to nepovie. Kdežto nad chuchvalcami čiar a oblúkov sa bude musieť človek zamyslieť a nakoniec mu dôjde, čo to vôbec znamená. Navštívte náš katalóg tetovaní a vyberte si to najkrajšie tetovanie.

Ďalšie motívy tetovania:

A

B

C

D

E

F

H

CH

I

J

K

L

M

O

P

R

S

T

V

Y

Z